Demircili Ada Camping, Urla

Demircili Ada Camping, Urla

Demircili Ada Camping İzmir’in en sevilen ilçelerinden biri olan Urla’da yer alıyor. Karavan ve çadır kampına imkan sağlayan eşsiz bir kamp alanı olan tesiste kamp için bir çok olanak bulunmakta. Kamp alanı yeşil ve mavinin buluştuğu noktada denize sıfır dağlarla çevirili muhteşem bir konumda bulunuyor. Hemen önünde sonsuz maviliğe uzanan özel kumlu plajıyla da sizi etkileyeceğine eminiz!

Demircili Ada Camping’de ateş alanı, bahçe, restoran, yürüyüş alanı, şarj istasyonu, kafeterya, ücretsiz otopark, duş ve wc bulunmakla birlikte evcil hayvanlarada dost bir yer. Mangalınız yoksa tesiste ücret karşılığında kiralayabiliyorsunuz. Kamp alanında bir adet restoran bulunuyor. Restoran bölümünde köfte ekmek, tost, hamburger, patates kızartması, hot dog vb. yiyecekler ayrıca sabah kahvaltısı da mevcut.

Denizin girişi biraz taşlı olsa da 3-5 metre sonra kumluk temiz ve berrak kısmı ortaya çıkıyor. Çocuklu aileler için oldukça ideal olan deniz bir anda derinleşmiyor. Hafta içi boş ve sakin olan bu bakir koyu keşfetmenizi tavsiye ediyoruz!